LEGO 854332 Pokémon: Red-nøglering

Vejl. pris 59,95 kr.
Fra 59,00 kr. - 2%
På lager hos
2 / 2 butikker
Prisen har aldrig været lavere!
59 kr. 60 kr.
Billigst
Billund Airport
854332 Red Key Chain I butik 59,00 kr. - 2%
LEGO Verificeret partner
Red-nøglering 854332 | Pokémon | Officiel LEGO® Shop DK På lager 59,95 kr.

Prissammenligning for LEGO Pokémon: Red-nøglering

I tabellen herunder giver vi dig de bedste danske priser på LEGO Pokémon-sættet Red-nøglering (modelnr. 854332). I øjeblikket sælges sættet hos 2 danske shops og lige nu får du LEGO Pokémon: Red-nøglering billigst hos Billund Airport; her koster det 59,00 kr. – dvs. 0,95 kr. eller 1,6% under LEGOs vejledende pris på 59,95 kr.

Udělejte dětem radost skvělým přívěskem na klíče LEGO® Pokémon™

Lad børn fange en cool ny accessory med denne LEGO® Pokémon™ Red-nøglering (854332) til drenge og piger fra 6 år. Den forestiller en minifigur af Pokémon-Træneren Red i sin karakteristiske røde trøje og hat, og den er nem at fastgøre sikkert til nøgler og rygsække, takket være den robuste metalring og -kæde. Den videospil-inspirerede accessory vil også være en spændende fødselsdagsgave eller julegave til Pokémon-fans.

Prisudvikling for LEGO Pokémon: Red-nøglering

Grafen herunder viser prisudviklingen for LEGO Pokémon-sættet Red-nøglering (modelnr. 854332). Den sorte linje viser den billigste pris for sættet på den pågældende dag.

Laveste pris på dagen

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange butikker har LEGO 854332 - Red-nøglering på lager?

2 ud af 2 butikker har sættet på lager lige nu.

Hvor er LEGO 854332 - Red-nøglering billigst?

Billund Airport har sættet billigst i øjeblikket til 59,00 kr.

Hvad er aldersanbefalingen for LEGO 854332 - Red-nøglering?

Sættet anbefales til alderen 6 år og opefter.

Specifikationer

Modelnr.
854332
Navn
Red-nøglering
Vejl. pris
Laveste pris netop nu
Laveste pris nogensinde
59,00 kr., første gang hos Billund Airport (1. oktober 2026), senest hos Billund Airport (i dag).
Alder
6+
Antal klodser
—
Antal minifigurer
Ingen
Dimensioner
—
Udgivelsesdato
30. september 2026
EAN
673419431637
Tilføjet på brickzone
8. juli 2026