LEGO NINJAGO® 70602: Jays elementdrage

Vejl. pris 300,00 kr.
Fra 1.666,00 kr.
På lager hos
1 / 1 butikker
Prisen har aldrig været højere
119 kr. 1.666 kr.

Prissammenligning for LEGO NINJAGO®: Jays elementdrage

I tabellen herunder giver vi dig de bedste danske priser på LEGO NINJAGO®-sættet Jays elementdrage (modelnr. 70602). I øjeblikket sælges sættet hos 1 dansk shop og lige nu får du LEGO NINJAGO®: Jays elementdrage billigst hos CDON; her koster det 1.666,00 kr.

LEGO NINJAGO®-sættet Jays elementdrage er udgået af LEGOs sortiment, så der er stor risiko for at det snart bliver udsolgt hos forhandlerne.

Butik
Lagerstatus
Prisforskel ift. laveste
Prisforskel ift. vejl.
Pr. klods
Pris
 

Nedkæmp Cyren og Monkey Wretch med Jays elementdrage!

Tag sigte, og skyd Cyrens piratflyver ned med de fjederudløste skydere på Jays fuldt bevægelige elementdrage. Undvig piratflyverens hurtigskydende seksløber og luftpiratens harpun med krog. Vind kampen, og befri den indespærrede Nya fra det unikke djinn-sværd! To minifigurer medfølger: Jay og Cyren samt Monkey Wretch.

Prisudvikling for LEGO NINJAGO®: Jays elementdrage

Grafen herunder viser prisudviklingen for LEGO NINJAGO®-sættet Jays elementdrage (modelnr. 70602). Den sorte linje viser den billigste pris for sættet på den pågældende dag.

LEGO NINJAGO®-sættet Jays elementdrage er udgået hos LEGO og vi forventer ikke at prisen kommer til at falde.

Laveste pris på dagen

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange butikker har LEGO 70602 - Jays elementdrage på lager?

Én ud af 1 butikker har sættet på lager lige nu.

Hvor er LEGO 70602 - Jays elementdrage billigst?

CDON har sættet billigst i øjeblikket til 1.666,00 kr.

Hvad er aldersanbefalingen for LEGO 70602 - Jays elementdrage?

Sættet anbefales til alderen 7 til 14 år.

Hvor mange klodser indeholder LEGO 70602 - Jays elementdrage?

Sættet består af 350 klodser.

Specifikationer

Modelnr.
70602
Navn
Jays elementdrage
Vejl. pris
Laveste pris netop nu
Laveste pris nogensinde
119,00 kr. hos Proshop (26. marts 2026).
Rabatgruppe
Alder
7-14
Antal klodser
350
Antal minifigurer
Ingen
Dimensioner
Udgivelsesdato
31. december 2015
Udgået
30. juni 2017
EAN
5702015591430