LEGO DOTS 41904: Dyre-billedholdere

Vejl. pris 130,00 kr.
Fra 895,00 kr.
På lager hos
1 / 1 butikker
Prisen har aldrig været højere
389 kr. 895 kr.

Prissammenligning for LEGO DOTS: Dyre-billedholdere

I tabellen herunder giver vi dig de bedste danske priser på LEGO DOTS-sættet Dyre-billedholdere (modelnr. 41904). I øjeblikket sælges sættet hos 1 dansk shop og lige nu får du LEGO DOTS: Dyre-billedholdere billigst hos CDON; her koster det 895,00 kr.

LEGO DOTS-sættet Dyre-billedholdere er udgået af LEGOs sortiment, så der er stor risiko for at det snart bliver udsolgt hos forhandlerne.

Butik
Lagerstatus
Prisforskel ift. laveste
Prisforskel ift. vejl.
Pr. klods
Pris
 

Sæt gang i kreativiteten med 3 bokse, der kan udsmykkes og bruges til at vise billeder

Sæt gang i kreativiteten med 3 bokse, der kan udsmykkes og bruges til at vise billeder

Prisudvikling for LEGO DOTS: Dyre-billedholdere

Grafen herunder viser prisudviklingen for LEGO DOTS-sættet Dyre-billedholdere (modelnr. 41904). Den sorte linje viser den billigste pris for sættet på den pågældende dag.

LEGO DOTS-sættet Dyre-billedholdere er udgået hos LEGO og vi forventer ikke at prisen kommer til at falde.

Laveste pris på dagen

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange butikker har LEGO 41904 - Dyre-billedholdere på lager?

Én ud af 1 butikker har sættet på lager lige nu.

Hvor er LEGO 41904 - Dyre-billedholdere billigst?

CDON har sættet billigst i øjeblikket til 895,00 kr.

Hvor mange klodser indeholder LEGO 41904 - Dyre-billedholdere?

Sættet består af 423 klodser.

Specifikationer

Modelnr.
41904
Navn
Dyre-billedholdere
Tema
Vejl. pris
Laveste pris netop nu
Laveste pris nogensinde
389,00 kr. hos Fruugo (2. februar 2026).
Rabatgruppe
Alder
Antal klodser
423
Antal minifigurer
Ingen
Dimensioner
Udgivelsesdato
1. januar 2020
Udgået
15. marts 2021
EAN
5702016668643